Obsah: Listy svätej Sestry Faustíny

Zbierku listov Sestry Faustíny uvádza kardinál Macharski obrazom stretnutia pri dverách, na ktoré klope Pán Ježiš a ktoré Sestra Faustna otvára. Listy ponúkajú čitateľovi možnosť byť svedkom takýchto úžasných stretnutí jednoduchej úprimnej rehoľníčky so svojím Spasiteľom. Ide o autentické a veľmi povzbudivé svedectvo o nábožnom živote tejto veľkej svätice moderných čias. <BR>Kniha obsahuje všetku zachovanú korešpondeniu Sestry Faustíny so svojimi dvoma spovedníkmi, s rehoľnými predstavenými, spolusestrami i členmi rodiny. Text listov je doplnený užitočnými poznámkami, ktoré približujú svet a okolnosti, v ktorých Sestra Faustína žila a v ktorých listy vznikali. Čitateľa zaujme najmä úprimnosť a otvorenosť rehoľníčky voči Božiemu riadeniu, láska k reholi a ochota znášať utrpenie spojené s jej chorobou.
Zdroj: Anotace z knihy Listy svätej Sestry Faustíny
Dnes je 19.04.2024