Obsah: Míša Nosková - Já jsem já

Provokativní zpověď Míši Noskové, "té v šátku", jak si ji mnozí pamatují, rozhodně není jen návratem k Superstar. Ačkoli si příznivci této soutěže také přijdou na své, Míša oslovuje své čtenáře mnoha dalšími zajímavými tématy. Jak se ze zakřiknuté, devadesátikilové ošklivky, které se spolužáci smáli, stala štíhlá, atraktivní a sebevědomá slečna? Jakými kouzly se Míša vypracovala z neznámé, nenápadné studentky v žádanou zpěvačku, jež vydává desku, hraje ve slavném muzikálu po boku známých hvězd, publikovala knihu a pomýšlí i na filmovou kariéru? Ve svém příběhu o síle vůle a možnosti dokázat zdánlivě neuskutečnitelné vám vaše oblíbenkyně na tyto a další otázky odpoví otevřeně a bez zábran. V knize najdete řadu dosud nepublikovaných fotografií, recepty na pokrmy zdravé výživy a soubor cviků na udržení dobré kondice. Po přečtení poutavé výpovědi se nejen dozvíte více o Míše Noskové, ale získáte pocit, že když uvěříte v to, co jste si vysnili, můžete toho dosáhnout.
Zdroj: Anotace z knihy Míša Nosková - Já jsem já
Dnes je 20.04.2024