Obsah: Mládí v hajzlu 2 - Mladík v okovech

Nemilosrdně otevřený humor je rafinovaně založen na kontrastu dětské naivity a stereotypního světa dospělých. Všechny Nickovy vynalézavé a dobrodružné eskapády a intriky směřují zdánlivě pouze k jedinému cíli: Zbavit se potupného panictví a získat ženu svého srdce, krásnou a talentovanou Sheeni, jedinou „intelektuálku" v Ukiahu. Čtrnáctiletý věk je velice bouřlivý. Nick a jeho přátelé jsou racionální (většinou), sexuálně vyspívající osobnosti s prakticky nulovou možností chovat se podle svých tužeb. Prakticky v žádném jiném věku nejsou lidé v naší kultuře tak mrzačeni svou bezmocností a nedostatkem soukromí. Nezapomeňme, že Nickovy dveře ke svobodě, jimž se říká řidičák, zůstanou ještě minimálně dva roky uzavřeny. .
Zdroj: Anotace z knihy Mládí v hajzlu 2 - Mladík v okovech
Dnes je 28.03.2024