Obsah: Můj život s Georgem

Seznamte se: George, Kavalír King Charles španěl s kouzelnou povahou, vzhledem filmové hvězdy a vášnivou zálibou žvýkat papír. V létě 1998 v rozmezí dvou týdnů ztratila autorka manžela i otce a jí i jejímu osmiletému synkovi Joshuovi připadal svět náhle bezútěšný a pustý. A právě tehdy do jejich života přiskotačil George. Roztomilý přítulný pejsek s heboučkou srstí a legračním výrazem neprodleně vzal věci do svých tlapek a Judith brzy poznala, že získat ztracené postavení vedoucího smečky je někdy opravdu obtížné, ne-li zhola nemožné. George má totiž jako pravý aristokrat své zásady, kterých se nemíní vzdát. Odmítá žrát cokoli jiného než pečené kuře, chodit pěšky, spát sám a vpustit do blízkosti své paničky jakéhokoli muže - ovšem kromě místního veterináře. Toho si naopak oblíbí tak nesmírně, až se účty za ošetření šplhají do závratných výšek. Humorné i dojímavé vyprávění o nemožném, avšak zbožňováníhodném Georgeovi, nákladnějším než ferrari, o jeho dobrodružstvích a přečinech a také o zázračném způsobu, jímž pomohl vyplnit velkou trhlinu v Juditině a Joshuově životě.
Zdroj: Anotace z knihy Můj život s Georgem
Dnes je 19.04.2024
Den 15. výročí úmrtí Ballard J. G.