Obsah: Temné proudy

Desátá kniha série Harry Bosch.

Harry Bosch dál vede život svérázného soukromého detektiva, když jeho klid naruší záhadný telefonát: má prošetřit sebevraždu veřejně známého policisty Terryho McCaleba (Obranná reakce, Temnější než noc), která - jak se ukáže - byla ve skutečnosti vraždou.
Také život agentky FBI Rachel Wallingové (Básník) obrátí vzhůru nohama jediný telefonát. Volající jí oznamuje, že sériový vrah a její někdejší kolega Robert Backus se vrátil na scénu.
Tak začíná snad nejděsivější a nejbrilantnější detektivní román, jaký kdy Michael Connelly napsal. Cesty Harryho a Rachel se nakonec proplétají a nastává zběsilá honba za nejgeniálnějším vrahem v dějinách Los Angeles - za mužem, jenž zná veškeré vyšetřovací a profilovací metody, neboť mnohé z nich kdysi pomáhal vytvořit.
Harry Bosch se v obrovském tempu přesouvá mezi hrůzným pohřebištěm Backusových obětí v nevadské poušti, rozzářenými ulicemi Las Vegas, které se opět stává hlavním městem zločinu, a temnými zákoutí Los Angeles - aby v závěru dospěl k šokujícímu a dramatickému rozuzlení...

Zdroj: Anotace z knihy Temné proudy
Dnes je 28.03.2024