Obsah: Pink Floyd - 1964-1974

Pink Floyd jsou synonymem úspěšné alternativní kapely s převratnou kombinací filosofických textů, klasických rockových melodií, zvukových experimentů, inovativních přebalů alb a propracovaných vystoupení s neskutečným množstvím světelných efektů. Pink Floyd se stali jednou z nejúspěšnějších a nejvlivnějších hudebních skupin celého 20. století. Barry Miles v této knize nabízí skutečný příběh této věhlasné skupiny od jejích počátků v Cambridge až do doby, kdy na londýnské hudební scéně dosáhli postavení kultovní kapely. Autor je na slovo vzatý odborník, neboť první článek v tisku uveřejnil již roku 1966, kdy se kapela ještě jmenovala The Pink Floyd Sound; jednotlivé členy osobně znal a aktivně se podílel na živých vystoupeních, a tak mohl být svědkem rychlého vzestupu i pádu Syda Barretta.
Zdroj: Anotace z knihy Pink Floyd - 1964-1974
Dnes je 24.04.2024