Obsah: Poselství elfů, víl a jiných dobrých duchů

Kdo jsou duchové přírody a co znamenají pro lidi? Autorka, známá svými knihami o andělech, se v bezprostředním rozhovoru s nejrůznějšími duchy přírody vyptává na pravý smysl jejich existence a na jejich poslání na tomto světě. Duchové přírody jsou bytosti z ušlechtilé látky, které žijí na Zemi a oživují přírodu. Pohybují se ve stromech, doprovázejí květiny, bažiny, vítr, moře, prameny i kameny. Jejich mnohotvárnost je nekonečná. Díky těmto nadpřirozeným bytostem vnímáme krásu přírody a její poezii. Jestliže se naučíme s nimi žít, pochopíme sebe sama jako součást přírody, jako výtvor velkého řádu, a prožijeme plnohodnotný život v pravém smyslu jeho stvoření. Společně s dobrými duchy se nám podaří ochraňovat přírodu i klid vlastního života.
Zdroj: Anotace z knihy Poselství elfů, víl a jiných dobrých duchů
Dnes je 25.04.2024
Den 64. výročí úmrtí Martínek Vojtěch