Obsah: Smrtící praxe

Osazenstvo renomované losangeleské nemocnice Memorial zachvátil strach. Řádí zde totiž nebezpečný vrah a šílenec. První lékař umírá v bolestech a bezmocné hrůze připoután na operační stůl. Druhý podléhá surovým ranám ostře nabroušené sekery. Třetího čeká podobně hrůzný konec ve výzkumné laboratoři. I jeho, stejně jako oba předchozí, vrah po smrti odborně vykastruje. Kdosi trpí chorobnou záští vůči doktorům z nemocnice - někdo natolik zkušený a sadistický, aby dokázal proti každé ze svých obětí použít metod její lékařské specializace. Soudní patoložka Joanna Blalocková stojí tentokrát tváří v tvář dvěma zásadním problémům: Kdo je ten prohnaný, posedlý a až k zbláznění nepolapitelný vrah? A jakou smrt si připravuje pro ni... ?
Upravil: pan.Kchiu
Dnes je 29.03.2024