Obsah: Saturnin

Slavnou humoristickou knihu, která pobavila již několik generací čtenářů, ilustroval Michal Hrdý. Na jejích stránkách se dovíte, co se stane, když vás věrný sluha Saturnin přestěhuje z pohodlného bytu na loď, kde vás navštíví teta Kateřina plná přísloví se svým synem Miloušem, a co se přihodí během dovolené u dědečka, jehož dům je díky povodni načas odříznut od civilizace. Všem nepříjemnostem, katastrofám i přetvářce tety Kateřiny naštěstí umí s jiskřivým vtipem čelit Saturnin. Jeho schopnosti jsou téměř geniální, a přitom je to tak prosté, jen mít ty správné nápady jako on.
Další vydání slavné humoristická knihy, která pobavila již několik generací čtenářů a stala se nejoblíběnější knihou českých čtenářů v soutěži Kniha mého srdce.
Zdroj: Anotace z knihy Saturnin
Dnes je 19.04.2024