Obsah: Splinter Cell - Šachmat

Na něj se žádné zákony nevztahují. A zabíjí v rámci svých povinností.
Jen několik málo lidí ví, že vůbec existuje. Ale když jsou v sázce miliony amerických životů, speciální agent Třetího oddělení Sam Fisher je mužem, na nějž se lze spolehnout. Vykonává úkoly příliš tajné nebo riskantní dokonce i na to, aby se jimi zabývala CIA nebo FBI. A vykonává je sám.
Fisher je odvolán z cvičné mise, aby zastavil nákladní loď naloženou radioaktivním materiálem mířící přímo k pobřeží USA. Loď musí zastavit doslova v průběhu několika minut - nebo zemřít při neúspěšném pokusu. A zatímco probíhá závod s časem, jiný útok úspěšně zasahuje svůj cíl. Obyvatelé malého městečka v Novém Mexiku začínají umírat následkem ozáření a Fisher rozmotává klubko náznaků a stop a zjišťuje, že za vším stojí geniální mysl jednoho z největších nepřátel svobodného světa...
Tak vypadá práce nezávislého agenta.
Tak funguje Splinter Cell.

Román inspirovaný světoznámou počítačovou hrou společnosti Ubi Soft.
Zdroj: Anotace z knihy
Dnes je 29.03.2024