Obsah: Atlantida

Námořní archeolog Jack Howard nemohl uvěřit vlastním očím… Přímo před ním se rozprostíralo proslulé město Atlantida…Začalo to ovšem vcelku nevinně: objevením lodního vraku, v jehož útrobách se skrýval podivný předmět: zlatý disk pokrytý symboly a znaky. K jejich rozluštění se sjela skupina vědců a brzy už první průzkumníci mohli klesnout do hlubin. Na prahu cesty do tajuplné civilizace však leží nečekaná překážka: sovětská jaderná ponorka!Do věci se vmísí ruská mafie a rozhodne se přivlastnit si nejen poklady, které doufá objevit v Atlantidě, ale i zajímavý náklad z potopené ponorky.Sympatičtí hrdinové se pouštějí do boje o život i o zachování nejúžasnějšího nálezu světa, který radikálně mění názor na známé biblické události. A čtenáři napjatě sledují jejich zápas pod mořskou hladinou, tají dech při divokých honičkách helikoptér či moderních námořních bitvách a objevují neuvěřitelná tajemství ztracené kultury.
Zdroj: Anotace z knihy Atlantida
Dnes je 29.03.2024