Obsah: Našeptávač

Nemocniční psycholog Jeremy Carrier se snaží začít zase normálně žít poté, co byla brutálně zavražděna jeho přítelkyně Jocelyn. Jednoho dne mu nabídne přátelství postarší patolog Arthur Chess. Jeremy nejprve jeho nabídku odmítne, ale nakonec přece jen přijme pozvánku na večeři v luxusním soukromém klubu. Tam se setkává se skupinou pěti starých lidí, kteří projevují nevšední zájem o zločin a projevy zla vůbec. Brzy poté Jeremy obdrží první ze série záhadných anonymních vzkazů, a když si je spojí s informacemi získanými od doktora Chesse, začne nabývat jistoty, že se ho kdosi snaží přivést na stopu vraha jeho milované Jocelyn a několika dalších žen, jež zemřely naprosto stejným způsobem. Jeremy dává dohromady jednotlivé díly skládačky a s rostoucím znepokojením zjišťuje, že se ocitl uprostřed podivné hry, v níž nezná pravidla ani svého proti hráče. A zatímco děj nabírá obrátky, Jeremy se musí rozhodnout, jestli má v tajemném našeptávači přítele, který se ho snaží navést na správnou cestu, nebo jestli se nestal součástí zvráceného plánu sadisty, jehož zrůdnost se vymyká lidskému chápání...
Zdroj: Anotace z knihy Našeptávač
Dnes je 28.03.2024