Obsah: Modrá půlnoc

Svůj starý život skončil Max Freeman v osudný okamžik, kdy při přestřelce na filadelfské ulici zabil v sebeobraně 12letého chlapce. Ještě té noci odešel od policie a uchýlil se do samoty na okraji floridských močálů, kde se zodpovídá pouze démonům svého ztrápeného svědomí. Pak jednou najde v řece mrtvolu dítěte a to mu odsouvanou minulost znovu zpřítomní. Freeman se zaplete do zločinu, který je záhadou pro místní policii i pro FBI. Starousedlíci z močálů jej považují za podivína a pro oficiální místa se stane podezřelým. Když zmizí další dítě, všichni se zaměří na něj - a bývalý policista, jenž se potýká se vzpomínkami na dávnou filadelfskou půlnoc, ví, že nemá jinou možnost než sám dopadnout vraha... Napínavý příběh o zločinu, trestu a vykoupení, rozehraný v kulisách divoké přírody, ohlašuje příchod nové spisovatelské hvězdy na nebi detektivního žánru.
Upravil: Verca
Zdroj: Anotace z knihy Modrá půlnoc