Obsah: Návrat malého velkého muže

Pokračování slavné knihy Malý velký muž zachycuje období po bitvě u Little Bighornu až do posledního desetiletí 19. století. Řadou neuvěřitelných dobrodružství zocelený hrdina se protlouká životem po celém americkém Západu, s nadhledem komentuje bouřlivé události po porážce Indiánů a pozvolna upevňuje svoje soužití s bílými osadníky. Setkává se na své pouti s legendárními osobnostmi té doby a nakonec se stane členem pojízdné show slavného Buffalo Billa. S ním se dostane dokonce až do Evropy, kde se osobně setkává s královnou Viktorií a princem z Walesu. Po návratu do Ameriky se pak na závěr knihy účastní Světové výstavy v Chicagu, kde se potkává se svou dlouholetou láskou a načíná další etapu svého dobrodružného života.
Zdroj: anotace ke knize
Dnes je 28.03.2024