Obsah: Temný spánek

Poblíž New Orleansu ve specializovanén institutu pro poruchy spánku dojde k vražďě mladé ženy. Případ vyšetřuje detektiv Mark, který se stále nedokáže vzpamatovat z předchozího profesního neúspěchu. Ukáže se, že majitelka institutu psycholožka Shasha slibovala svým klienům, že jim umožní prožít jeich sny jako živou a barvitou realitu. Nemohlo by to nějak souviset s hrůzným činem a nestojí za vraždou někdo ze zdánlivě bezúhoných klietů? Nebo snad sama Shassha ovládá dovednosti ničit své nepřátele záhadnými praktikami? Události se komplikují, ale na pomoc Markovi znenadání přispěchá lékařka Kelly, která se souhrou náhod  místo dovolené ve srubu dočká napínavého pátrání. Vychází totiž najevo, že majitelka ústavu není zcela bez viny  ...   .
Upravil: Ircany
Dnes je 23.04.2024