Obsah: Spiknutí škorpionů

Tyrell Hawthorne býval jedním z nejlepších důstojníků americké námořní rozvědky - až do jedné deštivé noci, kdy v Amsterdamu přišla o život jeho žena, nevinná oběť temných zpravodajských her.
Zoufalý Hawthorne odchází po této tragédii do výslužby. Své rozhodnutí považuje za definitivní, ale pak se přece jen nechá přemluvit k poslednímu úkolu. Je totiž jediným člověkem, který může zneškodnit nejobávanější světovou teroristku.
Amája Bajarattová je krásná, nepolapitelná a smrtelně nebezpečná. Uvedla do pohybu rafinované spiknutí, proti němuž jsou oficiální místa bezmocná. Hawthorne se vydává po její klikaté stopě, plné pokušení, zrady a smrti. Postupně se mu podaří odhalit zločinnou síť vlivných lidí, kteří bezohledné vražedkyni pomáhají, a v závěru zjistí i šokující pravdu, která se za spiknutím skrývá.
Zdroj: anotace ke knize
Dnes je 19.04.2024