Obsah: Stratená Kambýsova armáda

Dobrodružný román s tajuplnou zápletkou se odehrává v atraktivním prostředí egyptských starověkých památek. V okolí egyptských starověkých hrobek se množí nevysvětlitelná úmrtí. Po smrti archeologa Mullraye se jeho dcera Tara ocitá přímo ve středu záhadných událostí a zdá se, že klíčem k jejich rozluštění je úlomek s hieroglyfy. Se svým bývalým přítelem se vydává k místu archeologických vykopávek, kde oba tuší odpověď na všechny znepokojivé otázky. V patách je jim policista Chalífa se svými záhadnými nevyřešenými účty a uprostřed horké pouště tak dochází ke konfrontaci střízlivého pragmatismu a fanatické víry. Lidským zásahem však také ožívá děsivá minulost, která odpočívala více jak dva tisíce let v písku.
Zdroj: anotace ke knize
Dnes je 20.04.2024