Obsah: To je ona : Proslulá

Druhá kniha série To je ona.

Jenny Humphreyová přijela na elitní střední školu Waverly Academy s předsevzetím, že se změní a na novém působišti se zapíše jako protřelá a obdivuhodná slečna, kterou budou všichni nadšeně pozorovat a napodobovat. A teď se jí to konečně, konečně daří! Ubytovali ji na pokoji s dvojicí těch nejsledovanějších dívek - Callie Vernonovou a Brett Messerschmidtovou. Postel, na které teď Jenny spává, patřila dokonce legendární Tinsley Carmichaelové. Její oblíbenost stoupá každou vteřinou!
Jenny zapomněla, že se ji Callie pokusila nechat vyhodit hned během prvního školního dne, ale všechno má své světlé stránky. Callie má totiž okouzlujícího přítele, Easyho Walshe. A jemu se po tom podlém incidentu nějak nedaří najít si ke své slečně cestu zpátky. Celá škola si tak vypráví historky o Jenny a její schopnosti přebírat cizí kluky. Všichni kolem ní si špitají jediné: To je ona.
Je střední internátní škola Waverly dost velká pro Jenny, Callie, Brett i Tinsley? Každá z nich je totiž jiná, ale všechny jsou okouzlující, pozoruhodné a tak trochu praštěné... jenomže jen o jedné z nich se může říkat... To je ona.
Vytvořil: Tomcek
Upravil: janajau
Zdroj: anotace ke knize
Dnes je 29.02.2024
Před 64 lety se narodil(a) Hejkalová Markéta
Copyright © Knihovnicka.net | Created by puktom.cz
Šíření obsahu serveru Knihovnicka.net je bez písemného souhlasu autorů zakázáno