Obsah: Únos

V romantickém příběhu, který se odehrává v devatenáctém století v divokých horách Dagestánu a na cestě do Turecka, jde o život, štěstí i lásku.   Hraběnka Nataša Melikovová upadla do zajetí: společně s jejím bratrem ji z carského Ruska unesli muslimští rebelové a uvěznili je vysoko v kavkazských horách. Nataša z obav o život milovaného bratra přistoupila na dohodu, s níž by za jiných okolností nikdy nesouhlasila: slíbila, že se provdá za spojence rebelů, tureckého sultána, pokud jejího bratra osvobodí. Složitou cestu přes hory však nelze vykonat bez zkušeného a statečného průvodce. Proto se únosci obrátili na lorda Atelstana, Brita, který se právě nacházel na Kavkaze při plnění diplomatického poslání. Lord Atelstan sice překvapivě žádost odmítl - ale Nataša se rozhodně nehodlá vzdát ani v zoufalé situaci. Jak dopadne její boj o život, štěstí a lásku?
Zdroj: Anotace z knihy Únos
Dnes je 29.03.2024