Obsah: 3 a 1/2 Roku

Strhující životní příběh jednoho z nejúspěšnějších českých podnikatelů současnosti, developera a rovněž praktikujícího křesťana Radima Passera. Upřímná, zcela otevřená Passerova zpověď osloví bezpochyby každého čtenáře. Toho, koho zajímá, jak se dělá byznys, toho, koho láká nahlížet „až do kuchyně“ známých lidí, toho, kdo – stejně jako ještě před nedávnem Radim Passer – hledá jediný správný směr svého života…<BR>Zklamán bude ten, kdo čeká román s košatými dialogy a detailně vykreslenými desítkami postav s analýzou doby, v níž žijeme. Nadšen však bude ten, kdo dokáže ocenit, s jakou upřímností Passer přiznává svůj životaběh. Téměř deníkovou formou vypráví, jaké byly začátky a vývoj jeho podnikání, jakých chyb se dopustil, jaké nástrahy musel překonávat. Člověk, který ke svému bohatství nepřišel žádnou restitucí či kuponovou privatizací, nýbrž klasickým podnikáním, musel čelit nekalým praktikám některých lidí. Jejich cíl byl jasný: jeho stále rostoucí firemní majetek mu ukrást. Paradoxem doby je skutečnost, že podvodníky byli Passerovi nejbližší spolupracovníci, kterým dal více než nadstandardně placenou práci ve své společnosti. <BR>Souběžně v knize sledujeme Passerův soukromý život – velikou lásku k manželce a přitom časté nevěry, narození syna a již pár týdnů nato jeho bolestnou ztrátu. Právě ta se stala momentem, při němž si Passer uvědomil, pracovní úspěch, peníze, střídání krásných žen, luxusní auta a všechny další atributy bohatství mohou člověku přinášet pocit spokojenosti, ale ne skutečné štěstí. To přichází až ve chvíli, kdy člověk nachází svou cestu k Bohu a porozumí jeho lásce k člověku.
Zdroj: Anotace z knihy 3 a 1/2 Roku
Dnes je 28.03.2024