Obsah: Smrtící rozhodnutí

Třetí kniha série Temperance Brennanová.
Nikdo neumí vyprávět příběhy, ze kterých běhá mráz po zádech, lépe než mezinárodně proslulá autorka bestsellerů Kathy Reichsová, jejímž nejcennějším nástrojem je opravdová odbornost. Čerpá ze svých letitých zkušeností v oboru soudní antropologie a do svého působivého, strašidelného vyprávění vnáší vynikající vědecké znalosti. Na montrealské ulici je zastřelena devítiletá Emily Anne Toussaintová. Mladá dívka zmizí ze svého domova v Severní Karolině a stovky kilometru odtud se najdou zbytky kostry, které by jí mohly patřit. Doktorka Temperance Berennanová zahajuje docela sama nebezpečné vyšetřování v prostředí, kde zlo často nosívá masku. Smrtící rozhodnutí skvěle kombinuje autentické metody prvotřídní kriminalistické profesionálky s vyprávěčským uměním nové detektivní hvězdy.
Vytvořil: Mady
Zdroj: Anotace z knihy Smrtící rozhodnutí