Obsah: Infekce

Před začínající lékařkou Annick Clementovou se rýsuje slibná profesní budoucnost, když jeden z jejích dětských pacientů onemocní záhadnou infekční chorobou. Přestože se zdroj nákazy nepodaří nalézt, chlapec zázrakem přežije. Postupně se objevují další podivné případy, což v Annick vyvolá nepříjemné obavy. Když se však obrátí na vedení nemocnice, její varování není vyslyšeno. Pochopení nepřichází ani ze strany přátel a nejbližších spolupracovníků: každý chce být s nadřízenými zadobře. Annick tedy musí jednat sama. Brzy zjistí, že se opravdu nejedná o náhodu, ale o promyšlené jednání. Postupně odhaluje další a další děsivé skutečnosti - ale to ještě netuší, že otec vražedného plánu se po mnoho let pohybuje v její bezprostřední blízkosti. ..
Vytvořil: Mady
Zdroj: Anotace z knihy Infekce