Obsah: Sexuální přitažlivost domácích kutilů

"Sexuální ppřitažlivost domácích kutilů" je knížka vtipných fejetonů na téma soužití ženy a muže. Obsahuje krátké, současné příběhy ze života, často nepravděpodobné, neuvěřitelné, až bláznivé - např. veselé "rady" do života - co udělat s přistiženým manželem, jak s úspěchem podvádět manžela, rozvod nebo vražda? Zachyceny jsou problémy společné mnoha ženám - kdy lhát dětem apod.

... "Došla jsem k závěru: malý, tlustý, plešatý, ale ruce -ruce zlaté. Muž, který s radostí spraví kapající kohoutek, vyčistí ucpaný odpad u dřezu, zryje zahradu, přestěhuje kredenc, přebrousí parkety, natře střechu, prořeže dvacetimetrovou hrušku, nanosí uhlí do sklepa, pak zase vynosí do druhého patra ke kamnům, bleskově přehodí píchlé kolo, pohrabe se v karburátoru, pověsí záclony, uplete svetr, upeče bábovku a spraví vám boty a od veškeré práce vás odhání se slovy: "... ne, drahoušku, umazala by sis ručičky, jdi od toho, pusinko, udělám to sám! To není práce pro tebe... "

Vytvořil: janajau
Zdroj: beletrie.cz