Obsah: Soumrak

Čtvrtá kniha série Nick Stone.
V McNabově románu Soumrak stojí Nick Stone, bývalý příslušník speciálních jednotek britské armády SAS, opět před nelehkým úkolem: je tajnou službou pověřen, aby zorganizoval atentát na syna čínského podnikatele. Skvěle připravenou akci však Stone na poslední chvíli zruší, když zjistí, že cílem útoku je dítě. Rozzlobení nadřízení začnou Stonea vydírat; vyhrožují mu, že pokud svou misi nesplní, zabijí jedenáctiletou Kelly, o niž se již několik let stará. Chtě nechtě tak musí elitní bojovník do bývalé americké zóny podél Panamského průplavu, kde rodina čínského obchodníka žije. Brzy však zjistí, že nic v Panamě není tím, čím se na první pohled zdá - nepřítel číslo jedna se znenadání vynoří tam, kde by ho Stone vůbec nečekal, a v sázce se ocitnou životy nevinných lidí… Jak už jsme u McNaba zvyklí: opět strhující příběh, který nedá čtenáři vydechnout, dokud nebude poslední souboj vybojován.
Vytvořil: Mady
Zdroj: Anotace z knihy Soumrak