Obsah: Tvůj život ve světle

Přijmout své vnitřní volání a rozhodnout se pro život ve světle nebylo pro Doreen nikterak snadné. V této knize s námi sdílí vlastní životní příběh o probuzení svých léčitelských, jasnozřivých a mediumálních schopností. Její slova budou inspirací všem, kdo jsou na cestě rozpomínání se na své Božské poslání a objevování svých přirozených a vrozených duchovních schopností.
Tato kniha Vám pomůže znovu probudit Vaše přirozené dary, jako je schopnost uzdravovat na duchovní a energetické úrovni a zprostředkovat "čtení" informací z minulosti, přítomnosti i budoucnosti. Mimo jiné se dozvíte, jak provádět léčebná sezení, jak zvyšovat svou spirituální senzitivitu, žádat o pomoc anděly, kteří jsou neustále po Vašem boku a otevřít své "třetí oko".
Tvůj život ve světle je jedinečné, fascinující dílo, které může změnit Vaše fyzické a emoční vibrace neuvěřitelným způsobem!
Vytvořil: Mady
Upravil: Mady