Obsah: Hospoda Jamaica

Romantický příběh, odehrávající se v Anglii v prvé polovině minulého století, vypráví o energetické a odvážné dívce, která se vlivem neblahých životních okolností octne přímo v hnízdě nebezpečných pobřežních lupičů.
Dějištěm románu je hrabství Cornwall v jihozápadní Anglii před více než 150 lety. Hrdinkou je mladá dívka, která se po osiření uchýlí ke svému strýci, majiteli hospody Jamajka, a netuší, že její strýc je vůdcem bandy námořních lupičů, který se neštítí ani vraždy; když však dívka tyto skutečnosti pochopí, pustí se, vedena snahou po spravedlnosti, se strýcem a jeho bandou v nerovný boj. Román je na záložce charakterizován: "Dramatický zápas mladé dívky se zlem je podán se vzrušujícím napětím a spádem, hodnými dobré detektivky; přitom autorka pojala své dílo téměř jako klasický román, se všemi náležitostmi tohoto žánru. "

Vytvořil: java
Zdroj: anotace ke knize