Obsah: Už zase skáču přes Merde

Angličan v Paříži - po prvním roce malérů a několika kulturních šocích se Paul West stále ještě snaží naučit Francouze pít čaj o páté a hledá dál svou osudovou lásku. Obojí se však komplikuje a Paul začíná mít podezření, že Francouzi opravdu pocházejí z jiné planety. Pokračování veleúspěšné knihy Merde si získá čtenáře svým lechtivým vtipem, ironií a nečekanými postřehy z Francie.
Stephen Clarke (1958) napsal pro legraci a pro potěšení kolegů svá bezmála skutečná dobrodružství, která zažil jako marketingový poradce v Paříži. Knihu v nákladu 200 výtisků rozeslal přátelům a sám nečekal, že se kniha stane senzací v Londýně i v Paříži a během krátké doby bestsellerem v celé Evropě. Vskutku překvapivý úspěch zaznamenala i u nás.
Vytvořil: EvikD
Zdroj: anotace vydané knihy