Obsah: Vlk ve stínu

První kniha trilogie Jeruzaléman, která volně navazuje na sérii Sipstrassi sága.

Jon Shannow, Jeruzaléman, žil na zeměkouli, jejíž osa se převrhla. Civilizaci nahradila nelítostná krutost. Shannow, zoufale hledající klid a mír, se vydal po cestě vedoucí jen ke krveprolití a zármutku.
Abaddon, pekelný pán, hodlá uvrhnout lidstvo do nové satanské éry. Jeho pekelné vojsko se vyvalilo z Moravých zemí spolu s nečistou silou mající svůj základ v lidských obětech.
A byla to krev nevinných, jež dodávala sílu zkaženým Sipstrass - Kamenům moci - základnu Abaddonovy vlády.
Jenže Pekelníci udělali osudovou chybu - unesli ženu, která Shannowovi uloupila srdce. A on, aby ji zachránil, by pohnul nebem i zemí... nebo by při tom zemřel.
Vytvořil: janajau
Zdroj: anotace ke knize