Obsah: Vyjednávač

Bebe, hlavní hrdina Frýbortova úspěšného románu Agentura, se během dovolené na Krétě seznámí s dětskou lékařkou z Prahy, které vyhrožují, že se z ostrova živá domů nevrátí. Bebe s pomocí kolegů z Agentury zjistí, že za výhrůžkami stojí kontroverzní podnikatel Kovář, majitel hotelu, casina a heren, jehož syn zemřel na oddělení, kde Dana pracuje. Ochránit Danu je pro Bebeho hračka, protože ty výhrůžky byly jen zástěrka. Kovář se má na Krétě sejít s mafiánem Fesbergem, kterému ve svých podnicích pral peníze. Spor se vede o to, kdo koho okradl. Bebe je požádán, aby dělal prostředníka, ale vzápětí unesou Fesbergovu dceru. Bebe vyjednává s únosci a vůbec netuší, pro koho pracují a co chtějí. Napínavá ruleta, ve které jde o život mladé dívky, balíky peněz i zájmy tajných služeb se roztočí na plné obrátky.
Vytvořil: janajau
Zdroj: anotace ke knize