Obsah: Já... a moji muži

Kniha vypráví skutečný příběh ženy, která si odmala myslela, že musí být poslušná, aby ji druzí měli rádi. Týrání, zneužívání a šikanu ve vlastní rodině nerozeznala od normálního chování a považovala je za samozřejmou součást života. Pokud trpěla, byla přesvědčená, že všechno je její vina, že tak si to zaslouží. Přestože si svůj omyl neuvědomovala, tento postoj silně ovlivnil její další vztahy a vlastně celý život.
Děj vychází z osobních vzpomínek hrdinky příběhu v době, kdy si konečně začala připouštět, že v jejím životě není všechno v pořádku. Kniha může být pomocí pro dívky a ženy, které se ocitají v podobné situaci, ale také podnětem k zamyšlení pro muže, manžele či rodiče. A lze doufat, že v něm najdou poučení i trochu zábavy také všichni ostatní čtenáři.
Vytvořil: knihovnicka.cz
Dnes je 18.04.2024