Obsah: Anna Marie na vlčím hrádku, aneb konec cudnosti

erotická novela se šťastným koncem
Mladičká zbožná kněžna Anna Marie ze zchudlého rodu se vydává za svým strýcem, aby jí pomohl dostat se k vídeňskému dvoru a zajistil její náležitou přípravu ke kariéře dvorní dámy. Doba je však zlá, z Francie se šíří jed antiklerikalismu a ve zhoubném osvícenství se hroutí i staré dobré feudální hodnoty. Anna Marie brzy zjišťuje, že ke svému poslání potřebuje mnohem více než osvojení si dvorní etikety a všech ceremoniálních zvyklostí. Naštěstí strýc dobře ví, že vídeňský dvůr, to je především semeniště hříchů, neřesti a zvrhlých nemravností. Ale světaznalý strýc hodlá svoji neteř na vše připravit velmi, velmi důkladně, aniž by zanedbal cokoliv, co začínající dvorní dáma může při službě vlasti potřebovat.
Vytvořil: knihovnicka.cz
Dnes je 24.04.2024