Obsah: IKDF

Ústředním tématem příběhu je láska ve skutečné
podobě jak jí prožíváme, tajemná a vášnivá, čistá i chladná. Prostá a ve své prostotě tak komplikovaná. Plná protikladů. Skluzavka do nebe i výtah na
dno.

IKDF je velmi osobní pohled do mysli a duše. Do té výhně co hoří uprostřed nás, ta co nás někdy příjemně hřeje a jindy děsivě pálí, pohled do plamenů, v kterých hoříme, stravováni ponejprv láskou a pak sami sebou.
IKDF je postmoderní milostný román. Laskavá stezka k výšinám, po které Vás provedou jeho hlavní protagonisté i jejich alter ega.
IKDF je jako rozbité zrcadlo. Berte do ruky jeho střípky a skládejte z nich mozaiku příběhu, jak se Vám zlíbí. Zjistěte, že v každém z nich vidíte něco,  co jste sami prožili nebo prožít chtěli.
IKDF je příběh našich skrytých i zjevných osobností, které každým dnem bojují o to být námi ve chvílích, kdy se rozhodujeme, zda budeme dobří či špatní…
Vytvořil: knihovnicka.cz
Upravil: ota61