Obsah: Šance

První kniha série Lucky Santangelová.

Světově proslulý bestseller Jackie Collins jednoduše nazvaný Šance vrhne čtenáře od prvních stránek do spletitých osudů hlavních postav, jejichž životní dráhy se nečekaně kříží i rozcházejí jak v minulosti, tak v současnosti. Pro rozvinutí děje románu si autorka vybrala efektní kulisu jednoho červencového večera roku 1977, kdy se celý New York náhle ponořil do tmy. Výpadek elektrického proudu zastihl jednotlivé hrdiny v absolutně nečekaných situacích: Starý šéf gangu Gino se po sedmi letech vrací domů letadlem, které se chystá právě přistát. Jeho energická dcera Lucky uvízne ve výtahu mrakodrapu s neznámým černochem. Její bratr Dario je uvězněn ve vlastním bytě spolu s ozbrojeným maniakem. Noblesní Carrie, černá dáma v nejlepších letech, je zaskočena v Bronxu, kam byla nucena se vydat s nebezpečným posláním... Nikdo snad nebude litovat, že se hned nedozví, jak to dopadlo, protože návraty do minulosti postav jsou neméně napínavé a vzrušující: Vznešeně vyhlížející Carrie že přišla na svět po smrtelné nehodě své mladinké matky a že byla svou bábou sotva čtrnáctiletá drasticky dotlačena k prostituci? Šéf gangu Gino že se vlastně mstí světu za to, jak s ním kdysi krutě zacházel jeho slabošský otec? Všudypřítomné napětí, neskrývaná erotika a rychlý spád děje provázejí čtenáře na všech šesti stech stránkách knihy.
Vytvořil: EvikD
Zdroj: anotace ke knize