Obsah: Poselství z věčnosti

Román z prostředí australských domorodců, jejich kultury a přírodní filozofie, volně navazuje na bestseller "Poselství od protinožců". Domorodá dvojčata Geoff a Beatrice jsou po narození odebrána své matce křesťanskými misionáři. Dívka vyrůstá v sirotčinci, chlapec je adoptován do Ameriky. Kniha sleduje jejich životní osudy. Oba se cítí vykořeněni, Beatrice nachází cestu zpět k domorodému kmeni, nasává do sebe jejich přírodní filozofii, sepjetí s přírodou, jejich víru. Dá se do boje za práva svého lidu, setkává se i se svým bratrem a předává mu poselství z Věčnosti, které zahrnuje domorodou filozofii a zásady, podle nichž je možno žít v souladu s odvěkými hodnotami a prostou moudrostí domorodého lidu.
Vytvořil: Mady
Zdroj: anotace ke knize