Obsah: Vybíráme digitální fotoaparát

Praktická příručka o základech technologie digitální fotografie - se zvláštním ohledem na rozhodování při koupi přístroje.
Kniha je rozdělena na dvě části. V první čtenář najde odpovědi na všechny otázky týkající se principu fungování digitálních fotoaparátů a digitálních fotografií. Všechny informace jsou směřovány hlavně k takovému čtenáři, který o koupi přístroje teprve uvažuje. Kniha mu má pomoci s výběrem správné kategorie fotoaparátů hodící se přesně pro jeho účely. V druhé části již najdeme popisy a technické údaje o konkrétních typech digitálních fotoaparátů, které jsou v současnosti k dostání na trhu. Autoři představují zhruba polovinu zástupců z celé šíře nabídky - rozděleno do jednotlivých kategorií dle účelu, kterému má fotoaparát sloužit.
Vytvořil: ota61
Zdroj: http://www.mlp.cz