Obsah: Celkem jde o Merde

Paul West je až po uši ve finančním merde. Jediná cesta, jak z toho ven, je přijmout pochybné místo, projet napříč Amerikou v Mini Cooperu, propagovat svou oddanost královně a reprezentovat Británii v soutěži o světovou metropoli turistiky. Úžasný road trip začíná v New Yorku a vede až do Los Angeles. Během cesty Paul zjišťuje, zda je v Americe opravdu víc pomatenců, než kdekoli jinde na světě, a užívá si zemi neomezených možností. To, že se soutěž nevyvíjí úplně tak jak by měla, Paulovi zase tolik nevadí. Nikdo neví lépe než on, že jde celkem jen o merde.
Stephen Clarke je britský novinář a spisovatel píšící pro francouzskou mediální skupinu v Paříži. Po jeho bestsellerech Merde! Rok v Paříži a Už zase skáču přes Merde! nyní vychází třetí volné pokračování příběhů plných ironie a toho pravého britsko-francouzského humoru.
Pokračování známé řady bestsellerů! V ČR prodány desítky tisíc výtisků!
Vytvořil: EvikD
Zdroj: Anotace ke knize Celkem jde o Merde