Obsah: Sérioví vrazi

Kniha vypráví sedm příběhů sériových vrahů od jejich dětství až do dospělosti. Vývoj jejich povah a psychiatrických poruch nebo naopak činů dobře promyšlených a naplánovaných. Popisuje to nejhorší, co je člověk schopen provést jiné lidské bytosti. Popisuje činy sériových vrahů až do velmi nepříjemných podrobností. Mnohokrát se stávali vraždícími monstry už ve svém dětství v souvislosti s chováním především matek, někdy i otců a dalších členů rodiny. Jsou zde uvedeny záznamy z výslechů, rozhovory s psychiatry a podrobné posudky uváděné u soudu, které se od jednotlivých odborníků často zásadně liší. Kniha popisuje činy vrahů velmi inteligentních stejně, jako činy jiných s podprůměrnou inteligencí. V této knize najdete příběh Bostonského škrtiče, Zrůdy z Rochesteru, Kanibala z Milwaukee a dalších. Tyto příběhy zdaleka nejsou otázkou dávné doby, některé z vražd se odehrály např. v roce 2003. A některé oběti čekají na identifikaci dodnes.
Vytvořil: Roza
Dnes je 29.03.2024