Obsah: Potkala mě láska

16 krátkých příběhů-vzpomínek na roli lásky ve vlastním životě vypráví známí umělci.
Dárková knížka pro zamilované jakéhokoliv věku. Populární osobnosti se vyznávají, jak a kdy je potkávala a ovlivňovala láska v jejich životě. Vše je doplněno slavnými citáty o lásce, milostnou poezií a ilustracemi Petra Tamchyny.

Součástí knihy je i dárek pro milovanou bytost - miniaturní knížečka české milostné poezie a záložka s obsahem knihy: Zelené pláně Josefa Zímy, Trnité protěže Gabriely Vránové, Melodie Jiřího Císlera, Cesty a stezičky Elišky Balzerové, Řeka života Vladimíra Párala, Lásky Věry Galatíkové, Struny Radoslava Brozobohatého, Ztráty a prémie Pavlíny Filipovské, Barevný svět Jana Kanyzy, Výdrž Zory Jandové, Věrnost Václava Hudečka, Loďka Evy Hudečkové, Role Borise Rösnera, Nazí císaři Daniely Kolářové.
Vytvořil: ota61
Zdroj: anotace ke knize