Obsah: Strom na konci cesty

Nové vydání úspěšného psychologického románu oblíbeného současného českého prozaika, v němž si Richard Hanák, hvězda oblastního divadla a hlavní hrdina knihy ve chvíli, kdy se divadlem šíří pověsti o tom, že se starý ředitel stal obětí intrik a musel z divadla odejít, říká: Pomstít přítele, nebo si raději nepálit prsty? Jenže kde zjistit, co je pravda a co výmysl? Na malém prostoru jeviště, kde každá pomluva dostává křídla a pád jednoho z členů souboru znamená vzestup jeho kolegy, je to dvojnásob těžké. Přesto však — je třeba se rozhodnout. Hanák to nakonec dokáže a vyřeší tím i svou osobní krizi.
Richard Hanák jez rodu těch Fraisových fanfarónů, kteří se rádi perou, milují a užívají všech životních slastí. Barvitý popis jeho klikaté anabáze za vlastní tváří dokazuje, že o vážných věcech se dá psát i lehce a s nadhledem.
Vytvořil: ota61
Zdroj: anotace ke knize