Obsah: Dámy z Grand Avenue

Vzrušující konfrontce životních příběhů čtveřice obyvatelek Grand Avenue v Cicinnati. Redaktorka Susan, advokátka Vicki a ženy v domácnosti barbara a Chris, mladé maminky téměř stejného věku, se seznámí na dětském hřišti, kam chodí se svými dětmi. Z náhodného střetnutí se vyvine přátelství, které je v následujících dvaceti letech vystavene těžkým zkouškám. Přítelkzně sdílejí radostná očekávání, vášnivá vzplanutí i bolestná zklamání. Jejich nejdenoduché a vzájemné provázané osudy vyvolají řadu otázek:Lze žít pouze vzpomínkami na někdejší dívčí půvab Miss Cicinnati? Předpokládáhvězdná kariéra špičkové advokátky sobectví a bezohledný vztah k nejbližším? Lze uniknout z manželství, které se vinou surového psychopata proměnilo v peklo? Oplácejí děti rodičům lásku?
Problémy hrdinek postupně překročí hranice jejich nejužšího soukromí. V přátelství dam z Grand Avenue se začínají objevovat trhliny.
Vytvořil: stana
Upravil: java, janajau