Obsah: Synové štěstěny

Dramatický román anglického autora líčí pohnutý příběh dvou mužů, dvojčat, kteří od narození vyrůstali odděleně a přesto se jejich životy zkřížily.
Děj románu začíná v roce 1949, kdy při porodu dvojčat byli sourozenci od sebe řízením osudu odděleni. Nat je synem rodičů ze středních vrstev. Vystuduje však prestižní vysokou školu a stává se úspěšným bankéřem. Fletcher byl vychován v bohatých poměrech a je významným advokátem. Oba hrdinové se věnují vysoké politice a kandidují do senátu. Jejich životy se osudově protínají ve chvíli, kdy je Nat obviněn z vraždy a jeho bratr Fletcher se stává jeho obhájcem a zároveň politickým rivalem ve volbách. Pouhým řízením náhody se oba bratři dozvídají šokující pravdu o svém původu. Autor rutinovaně napsaného románu udrží čtenářovu pozornost až do poslední stránky, ovšem za cenu příliš velkých náhod.
Vytvořil: ota61
Zdroj: http://www.mlp.cz