Obsah: Bill Gates a byznys

V roce 1977 neznámý počítačový „podivín“ opustil Harvard před ukončením studia a začal pracovat v malé společnosti zabývající se počítačovým softwarem. V roce 1980 tentýž jedinec získal nabídku na dodávku operačního systému pro první osobní počítač IBM. Zbytek by mohl být obvyklou historií, kdyby ovšem tím „podivínem“ nebyl Bill Gates a společností Microsoft. Kniha Bill Gates a byznys vypráví tento pozoruhodný příběh, zachycuje Gatesovu cestu od chvíle, kdy ho jako třináctiletého chlapce posedl počítač, hovoří o prvním uskutečněném obchodu s počítačovou firmou, dohodě, že bude vyhledávat chyby v jejím softwaru výměnou za čas, který může zadarmo strávit u jejího počítače... po neúspěch na vysoké škole... k postavení nejbohatšího obchodního magnáta na světě. Kniha Bill Gates a byznys je zábavná a poučná, odhaluje podnikatelskou genialitu, která je hnací silou úžasného úspěchu Microsoftu, a prozrazuje deset hlavních obchodních tajemství technického odborníka – a skvělého obchodníka.
Vytvořil: Mady
Zdroj: Anotace z knihy Bill Gates a byznys