Obsah: Pátá profese

Pátá profese je exkluzivní profesí špičkové ochrany, kterou využívají nejmocnější a nejbohatší tohoto světa, superochrany zajišťované speciálně vycvičenými experty, jako je Divoch. Ten nepatří mezi obyčejné osobní ochránce, ale k profesionálně nejzdatnějším superochráncům, a proto musí neustále udržovat náskok před teroristy, únosci a vrahy, aby dokázal zabezpečit pobyt svých prominentních klientů kdekoli a kdykoli na světě.
Divochovým partnerem je zde Akira, mistr samurajského umění a nejbrilantnější osobní strážce v Japonsku. Společně se zavázali ochránit ohroženou Rachel Stoneovou, krásnou manželku velikášského řeckého magnáta, který se zapřísahal, že ji zničí. Brzy si však jak Divoch, tak Akira uvědomí, že byli vtaženi do daleko složitější akce, než je pouze ochrana jediné osoby...
Vytvořil: EvikD
Upravil: java, janajau