Obsah: 100 nejlepších kašiček pro malé děti - Rychlá jídla pro zdravé a šťastné dítě do 1. roku

V prvním roce života rostou děti pravděpodobně nejrychleji za celý svůj život. Právě proto je v tomto období tak důležitý jejich jídelníček. Snad každá maminka přemýšlí, co tomu svému drobečkovi dá zrovna ten den k jídlu. Kdo má však pokaždé vymýšlet něco nového? Ze začátku to jde - miminko poznává nové chutě a je pořád co objevovat. Časem se však výběr začíná zužovat. Mnohé chutě už postupně vyzkoušelo. Zkuste proto s námi vyzkoušet 100 nejlepších dětských kašiček. Již nemusíte složitě vymýšlet recepty a ptát se na rady kde se dá. Vše najdete právě v této knize.
Zdroj: Anotace z knihy 100 nejlepších kašiček pro malé děti - Rychlá jídla pro zdravé a šťastné dítě do 1.
Dnes je 28.03.2024
Den 83. výročí úmrtí Woolfová Virginia