Obsah: 100 zlatých pravidel jak zbohatnout

Peníze hýbou světem a my všichni tajně věříme, že nás učiní šťastnými. Každopádně, nebylo by skvělé mít tolik peněz, abychom si už nedělali žádné starosti? Dost peněz, abychom si mohli koupit vysněný dům či auto, nebo jednoduše, abychom nemuseli přemýšlet, kolik utrácíme? Jak se bohatí stávají bohatými? Jde o štěstí? Nebo vědí něco, co my ne? Ano, vědí! Znají 100 zlatých pravidel jak zbohatnout. Zlatá pravidla jdou k podstatě věci - poradí vám, jak myslet a jednat, abyste se stali bohatými a ještě bohatšími a své bohatství si udrželi. Dozvíte se finanční know-how, rady pro svůj životní styl a způsob uvažování, které vám umožní stát se bohatšími a šťastnějšími lidmi. Světový bestseller na českém trhu!
Vytvořil: Jacob
Zdroj: Anotace z knihy 100 zlatých pravidel jak zbohatnout