Obsah: 7 návyků šťastné rodiny

Dlouho očekávaná kniha, nabízející neocenitelnou pomoc při budování silné a pevné rodiny uprostřed dnešního chaotického, závratně se měnícího světa. Doktor Stephen R. Covey, přední americký konzultatnt a odborník na problematiku mezilidských vztahů, se ve své unikátní publikaci zaměřil na nejdůležitější společenskou jednotku - na rodinu. Žádná rodina neunikne problémům, ať už vycházejí z jejích vlastních členů nebo z okolního světa. Ve své poslední knize Covey ukazuje, jak Sedmero návyků vytváří mocný systém nadčasových, všeobecných a samozřejmých principů umožňujících rodině účinně se domluvit a řešit své problémy. Autor zde čtenáři nabízí moudré, často trefné a humorné zážitky z vlastního života i ze života rodin, které se podle těchto principů snaží žít. Chce nás naučit, jak se v rodině stát iniciátorem změny k lepšímu a jak žít radostnějším, smysluplnějším a dokonalejším životem.
Vytvořil: Jacob
Zdroj: Anotace z knihy 7 návyků šťastné rodiny