Obsah: Adobe Illustrator CS2

Nejrychlejší, nejsnazší a nejucelenější způsob, jak ovládnout Adobe® Illustrator ® CS2. Oficiální výukový kurz, bestsellerová řada praktických softwarových učebnic, vám pomůže rychle a snadno zvládnout funkce programů společnosti Adobe. Oficiální výukový kurz nabízí něco, co žádná jiná kniha ani výukový program nabídnout nemohou – oficiální řadu od Adobe Systems Incorporated, připravenou ve spolupráci s odborníky na produkty Adobe. Adobe Illustrator CS2 – oficiální výukový kurz obsahuje 16 lekcí. Kniha pokrývá základy ovládání Adobe Illustratoru CS2 a poskytuje nespočet tipů a technik, které zvýší vaší produktivitu s programem. Můžete ji projít od začátku do konce, nebo si jen vybrat ty kapitoly, které vás zajímají. Obsahuje CD-ROM pro Windoows a Mac OS.
Vytvořil: Jacob
Zdroj: Anotace z knihy Adobe Illustrator CS2