Obsah: Akvaristika - teorie a praxe pro amatéry i profesionály, záliba a poznání

Teorie a praxe pro amatéry i profesionály * Záliba a poznáníAutoři sestavili tuto publikaci s jasným záměrem seznámit se svými poznatky širokou laickou i odbornou veřejnost. Jsou v ní uvedeny mnohaleté praktické zkušenosti obou autorů s chovem a rozmnožováním rozličných druhů ryb, vycházející z 50-ti leté praxe, při které bylo provedeno mnoho experimentů s různými čeleďemi, rody a druhy téměř všech dostupných jedinců. Většina chovatelů si tyto poznatky bedlivě chrání a nezveřejňuje je. Publikace je psána čtivou formou, zahrnuje téměř celou oblast akvaristiky a klade si za cíl podnítit všechny zájemce, kteří našli zálibu oživit svůj domov akvarijními nádržemi. Kniha je rozšířena o 45 černobílých fotografií + peroschemat a náčrtů, 28 stran barevných fotografií, nechybí ani podrobný rejstřík.
Vytvořil: Jacob
Zdroj: Anotace z knihy Akvaristika - teorie a praxe pro amatéry i profesionály, záliba a poznání
Dnes je 28.03.2024
Před 138 lety se narodil(a) Hubálek Jaroslav