Obsah: Atlas lidského těla v obrazech

Encyklopedický Atlas lidského těla v obrazech je žaložený na vysoce kvalitních ilustracích a podrobných vysvětlujících textech zpracovaných jednoduchou moderní metodologií. Dnes už to nejsou pouze lékaři, kdo potřebují přesné a dostupné informace o lidském těle, nýbrž i učitelé, studenti, lékárníci, homeopaté, fyzioterapeuti, technický zdravotnický personál, učitelé tělocviku, dietetici a mnozí další, jejichž povolání či zájmy vyžadují důkladnou znalost anatomie člověka, medicíny a všeobecně lidského zdraví. Tento moderní atlas, doplněný o detailní popisky obsahující základní histologii a obsáhlé údaje o hlavních patologických jevech jednotlivých soustav včetně jejich popisu, symptomů, diagnózy a způsobů léčení, má ctižádost být pro všechny zájemce efektivní a praktickou pomůckou a stálým průvodcem na cestě za objevováním velké záhady jménem lidské tělo.
Vytvořil: Jacob
Zdroj: Anotace z knihy Atlas lidského těla v obrazech