Obsah: Atlas světa pro děti

Atlas světa pro dětiAtlas, se kterým máte svět a jeho obyvatele jako na dlani Díky nejlepším a nejmodernějším družicovým mapám a stovkám fotografií vám všechny země světa ožijí přímo před očimaŽivé a věcné popisy nejdůležitějších rysů společnosti, kultury, historie a podnebí jednotlivých zemí a světadílůIdeální zdroj informací pro školní projekty i pro každou rodinuJak opravdu vypadá život v ostatních zemích světa? Atlas světa pro děti je objevnou cestou, která vám odhalí společnost, kulturu, dějiny a krajinu každého koutu zeměkoule. Na stovkách názorných fotografií je zachycena jedinečná atmosféra každé oblasti, od řídce osídlených rovin Mongolska po přeplněné ulice Tokia. V Atlase najdete také více než 50 map velkého měřítka, které vznikly z družicových snímků a zobrazují velké řeky, jezera, hory a města. Informační rámečky "Věděli jste, že... ? " a texty pod obrázky představují kulturu a krajinu každé země a ukazují život na celém světě v jeho skutečné podobě. Díky srozumitelnému místopisnému seznamu a rejstříku je vyhledávání informací hračkou, a Atlas světa pro děti je tak ideální pomůckou pro práci ve škole i na různých projektech.
Vytvořil: Jacob
Zdroj: Anotace z knihy Atlas světa pro děti